Weergegevens 19 augustus 06:03
Wind­waarschuwing IJsselmeer van het KNMI: zuidwest 6
Temperatuur bij Hemus: 16,8°
    Nationale wedstrijden            
  Jaar Wedstrijd Nummer Stuur Roeiers Boot    
  2017              
185   NSRF Slotwedstrijden J18 2x   Stefan Slagter (in combinatie) anders    
184   NSRF Slotwedstrijden M16 8+ Jip Swildens   anders    
183 Koninklijke- Holland Beker BM 8+ (NK)   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
182 Koninklijke- Holland Beker M 8+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
181 Koninklijke- Holland Beker JM 2x (za)   Stefan Slagter (in combinatie) 't Latijntje    
180 Koninklijke- Holland Beker JM 2x (zo)   Stefan Slagter (in combinatie) 't Latijntje    
179 Koninklijke- Holland Beker JM 8+ Jip Swildens   anders    
178 ARB J18 8+ (NK)   Stefan Slagter
Max Jager
Jelle Koopman
anders    
177 ARB J14 1x (heat)   Matthijs Boschhuizen Kei    
176 Westelijke J18 1x (heat)   Jelle Koopman Bik    
175 Spaarne Lente Race HVA 2x   Christiaan Roosendaal
Daan Middendorp
't Latijntje    
174 Spaarne Lente Race HVA 4*   Christiaan Roosendaal
Daan Middendorp (in combinatie)
anders    
173 Spaarne Lente Race HVB 4* Nefelo Vonno Robert van Spronsen
Cedric Rietmeijer
Bart Vos
Peter van der Mark
Vlasakkers    
172 Heineken roeivierkamp J18 4* (250m)   Stefan Slagter
Max Jager (in combinatie)
Vlasakkers    
171 Heineken roeivierkamp M18 4*(overall) Jip Swildens   anders    
170 Head of the river J18 4* Jip Swildens Stefan Slagter
Max Jager (in combinatie)
Vlasakkers    
169 Head of the river J18+ Jip Swildens   anders    
168 Head of the river M18 4* Jip Swildens   anders    
               
               
  2016              
               
  2016              
167 Novembervieren J16 4*   Max Jager (in combinatie) Vathorst
166 Novembervieren J18 4* Jip Swildens   anders
165 Novembervieren M18 4* Jip Swildens   anders
164   NSRF Slotwedstrijden J16 4x-   Max Jager (in combinatie) Provincie Utrecht    
163   Argo Sprint J18 2x   Ben van Brussel (in combinatie) anders    
162   ARB Bosbaanwedstrijden J16 1x (heat)   Pelle Verhoeff Kantonnier    
161   ARB Bosbaanwedstrijden J18 1x (heat)   Douwe Rietveld Krachtwijk    
160   ARB Bosbaanwedstrijden J18 1x (heat)   Oetse Donner Strijdhorst    
159   ARB Bosbaanwedstrijden J18 2x (NK)   Ben van Brussel (in combinatie) anders    
158   ARB Bosbaanwedstrijden M14 1x (500m)   Floor Hurkmans Kantonnier    
157   ARB Bosbaanwedstrijden M18 8+ (NK) Jip Swildens   anders    
156   Koninklijke- Holland Beker M18 8+ Jip Swildens   anders    
155   Hollandia M18 8+ Jip Swildens   anders    
154   Hollandia J18 1x (heat)   Jelle Koopman Bloemendal    
153   Damen Raceroei Regatta J18 2x   Jelle Koopman
Stefan Slagter
Monnikendam    
152   Damen Raceroei Regatta LN 2-   Ben van Brussel (in combinatie) anders    
151   Heineken Roeivierkamp J18 4* (250m)   Max Jager
Kevin de Ruijter
Oetse Donner (in combinatie)
Vathorst    
150   Heineken Roeivierkamp J18 4* (750m)   Max Jager
Kevin de Ruijter
Oetse Donner (in combinatie)
Vathorst    
149   Spaarne Lente race M16 2x   Jip Swildens
Floor Hurkmans
Monnikendam    
                 
  2015              
148   Tromp Boat races HVC 2x   Robert van Spronsen
Peter van der Mark
Monnikendam    
147   Tromp Boat races DVC 2x   Sabine Groenendijk
Cisca Kruijsdijk
Monnikendam    
146   WK Junioren (GOUD) JM 8+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
145   NSRF Slotwedstrijden J18 2-   Ben van Brussel (in combinatie) 't Spijkertje    
144   NSRF Slotwedstrijden LN 2-   Ben van Brussel (in combinatie) 't Spijkertje    
143   NSRF Slotwedstrijden LN 2+ Sophie van den Bosch Ben van Brussel (in combinatie) Karekiet    
142   NSRF Slotwedstrijden J16 1x (heat)   Stefan Slagter Kantonnier    
141   Argo Sprint SA8+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
140   Holland Beker/NK BRONS JM 2x   Ben van Brussel (in combinatie) Monnikendam    
139   Holland Beker JM 1x   Maarten Hurkmans anders    
138   Holland Beker JM 8+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
137   ZRB J18 2x   Ben van Brussel (in combinatie) Monnikendam    
136   ARB J16 1x (heat)   Oetse Donner d' Eersteling    
135   ARB (BRONS) SA 8+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
134   Spaarne Lente Race HCL 4* Vera Slagter Robert van Spronsen
Cedric Rietmeijer
Bart Vos
Peter van der Mark
Vathorst    
133   Westelijke J18 1x (heat)   Douwe Rietveld Weerhorst    
132   Westelijke J18 2x   Ben van Brussel (in combinatie) anders    
131   Damen Raceroei regatta J16 2x   Stefan Slagter
Jelle Koopman
TiRan    
130   EK Junioren (Zilver) J18 8+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
129   Hollandia NK klein (GOUD) J18   Maarten Hurkmans anders    
128   Hollandia NK klein (BRONS) J16   Stefan Slagter Kantonnier    
127   Euro Open (NKIR) J18   Maarten Hurkmans ergometer    
  2014              
126   Novembervieren J16 4x+   Ben van Brussel (in combinatie) anders    
125   Novembervieren J18 4x+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
124   Hel van het Noorden J18 1x   Ben van Brussel Bloemendal    
123   Trom Boat Races J18 1x   Maarten Hurkmans anders    
122   Head of the river J16 4x+   Ben van Brussel (in combinatie) anders    
121   Head of the river J18 4x+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
120   Heineken roeivierkamp J18 4x+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
119   Head of the river DVC 4x+ Agnes van Uitert Julit van Drump
Annemarie Palmers
Sabine Groenedijk
Cisca Kruijsdijk
Vathorst    
118   Skifhead J18 1X   Maarten Hurkmans Krachtwijk    
117   Spaarne Lente Race DVC 4x+   Anniek Verhagen (in combinatie) anders    
116   ZRB J16 1x A   Ben van Brussel Bloemendal    
115   ARB J16 4x-   Ben van Brussel (in combinatie) Provincie Utrecht    
114   NSRF Slotwedstrijden J18 1x A   Maarten Hurkmans anders    
113   NSRF Slotwedstrijden LN 1x   Stijn Kanters Bloemendal    
112   NSRF Slotwedstrijden LN 2x   Stijn Kanters (in combinatie) anders    
111   NSRF Slotwedstrijden J18 1x   Maarten Hurkmans Vos    
110   WK Junioren (ZILVER) JM 8+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
  2013              
109   NSRF Slotwedstrijden J16 1x A   Maarten Hurkmans Krachtwijk    
108   NSRF Slotwedstrijden J16 1x B   Ben van Brussel d'Eersteling    
107   NSRF Slotwedstrijden J16 8+   Maarten Hurkmans anders    
106   NSRF Slotwedstrijden J16 4x-   Maarten Hurkmans anders    
105   Koninklijke J16 8+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
104   ARB J16 8+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
103   Westelijke J16 1x A   Maarten Hurkmans Krachtwijk    
102   Tromp Boat Races J16 1x   Maarten Hurkmans Krachtwijk    
101   Novembervieren J16 4x+   Maarten Hurkmans (in combinatie) anders    
2012              
100   Argo Sprint J16 1x (heat)   Maarten Hurkmans      
99   Spaarne Lente Race DVB4* Colette van 't Schip Julit van Drumpt
Annemarie Kamp
Sabine Groenendijk
Cisca Kruijsdijk
Armando    
98   Tromp Boat Race DVB4* Agnes van Uitert Julit van Drumpt
Annemarie Kamp
Annemarie Palmers
Cisca Kruijsdijk
Nimmerdor    
  2011              
97   NSRF Slotwedstrijden J16 2x (heat)   Louis Stolper (in combinatie) anders    
96   ARB J16 1x (heat)   Louis Stolper      
95   ARB M18 8+   Jet Passchier (in combinatie) anders    
2010              
94   Tromp Boat Races HVA2x   Wim Mourits
Patrick Brauns
TiRan    
93   Coupe de la Jeunesse (BRONS) JW 2x (zondag)   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
92   Coupe de la Jeunesse (ZILVER) JW 4- (zondag)   Jet Passchier (in combinatie) anders    
91   Coupe de la Jeunesse (ZILVER) JW 4- (zaterdag)   Jet Passchier (in combinatie) anders    
90   Coupe de la Jeunesse (BRONS) JW 8+ (vrijdag)   Jet Passchier (in combinatie) anders    
89   NSRF Slotwedstrijden M18 8+ (mixed heat) Rieneke Gerkema
Jet Passchier (in combinatie)
anders    
88   NSRF Slotwedstrijden M18 2x (final 3)   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
87   NSRF Slotwedstrijden M18 4x (mixed heat) Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
    Koninklijke Holland beker JW 8+ (vrijdag)   Esmee Marlet (in combinatie) anders    
86   Koninklijke Holland beker JW 2x   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
85   ARB/NK groot (ZILVER) M18 2x (NK)   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
84   ARB/NK groot M18 4x (NK)   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
83   ARB/NK groot (ZILVER) M18 4- (NK)   Jet Passchier (in combinatie) anders    
82   Westelijke Regatta M182x   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
81   Tweehead HVA 2x   Wim Mourits
Patrick Brauns
TiRan    
80   Skiffhead LDB 1x   Esmee Marlet prive    
  2009              
79   Tromp Boat Races M18 1x (2)   Rieneke Gerkema Krachtwijk    
78   Tromp Boat Races HV2x   Wim Mourits
Patrick Brauns
TiRan    
77   Coupe de la Jeunesse (ZILVER) M18 8+   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
76   NSRF Slotwedstrijden M18 8+   Esmee Marlet (in combinatie) anders    
75   NSRF Slotwedstrijden M18 2x   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
74   NSRF Slotwedstrijden J16 8+   Berend Mortier (in combinatie) anders    
73   NSRF Slotwedstrijden J16 4x-   Berend Mortier (in combinatie) anders    
72   NSRF Slotwedstrijden M18 4x-   Esmee Marlet
Rieneke Gerkema (in combinatie)
anders    
71   Koninklijke Holland beker JW8+   Esmee Marlet (in combinatie) anders    
70   Amsterdam Rowing Regatta M18 1x   Rieneke Gerkema Krachtwijk    
69   Amsterdam Rowing Regatta M18 1x (heat)   Rieneke Gerkema Krachtwijk    
68   Amsterdam Rowing Regatta J16 1x (heat)   Berend Mortier anders    
67   Amsterdam Rowing Regatta J16 2x (heat)   Berend Mortier (in combinatie) anders    
66   Tweehead DVA2x   Anneloes Nieuwenhuis-Ruifrok
Hester Meijer
Joris en de Draak    
  2008              
65   NSRF Slotwedstrijden M16 2x   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
64   NSRF Slotwedstrijden M18 2x   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
63   NSRF Slotwedstrijden M16 1x   Rieneke Gerkema Krachtwijk    
62   NSRF Slotwedstrijden M16 8+   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
60   Koninklijke Holland Beker LTA4+   Joleen Hakker Anders    
59   Koninklijke Holland Beker M16 2x (NK)   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
58   ARB J18 1x (heat)   Pepijn Weeder prive    
57   ARB J18 4x-   Pepijn Weeder (in combinatie) anders    
56   ARB J16 1x (heat)   Wouter Dalmeijer Kleine Spui    
55   Spaarne Lente Race D2x   Anneloes Nieuwenhuis-Ruifrok
Hester Meijer
Joris en de Draak    
61 Hollandia M18 2x (heat)   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
54   BdN Regatta M16 4*(heat) Berend Mortier Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
53   Heineken Roeivierkamp J18 8+ (250m) Berend Mortier Marnix Mus (in combinatie) anders    
  2007              
52   Tromp Boat Race M16 2x   Esmee Marlet
Rieneke Gerkema
Joris en de Draak    
51   Coupe de la Jeunesse (ZILVER) J18 8+ Berend Mortier Wijnand Schoemakers (in combinatie) Grebbeliniedijk    
50   Coupe de la Jeunesse (GOUD) J18 8+ Berend Mortier Wijnand Schoemakers (in combinatie) Grebbeliniedijk    
49   NSRFSlotwedstrijden J18 1x (heat)   Marnix Mus Meander    
48   NSRFSlotwedstrijden J16 1x (heat)   Wouter Dalmeijer Strijdhorst    
47   Martini Regatta J18 2x (heat)   Wijnand Schoemakers (in combinatie) anders    
46   BdN Regatta J18 1x (heat) Wijnand Schoemakers Krachtwijk    
45   Skiffhead J18 1x (I) Wijnand Schoemakers Krachtwijk    
44   Tweehead HVB2-   Hans Meijer
Jantinus Ziengs
prive    
2006              
43   Tromp Boat Race HVB2-   Hans Meijer
Jantinus Ziengs
prive    
42   Tromp Boat Race J18 4* Berend Mortier Daan Weide
Anthonie Verschuure
Matthijs Vakar
Timo Schuitenburg
Nimmerdor    
41   Spaarne Lente Race HVB2-   Hans Meijer
Jantinus Ziengs
prive    
40   Tweehead M18 2x   Rosan Peters Sengers
Lea Smink
Joris en de Draak    
39   KHB J18 8+   Wijnand Schoemakers (in combinatie) anders    
38   BdN Randstad Regatta J18 1x(heat)   Wijnand Schoemakers Meander    
37   BdN Randstad Regatta J16 1x(heat)   Daan Weide Drakennest    
36   BdN Randstad Regatta J18 1x(heat)   Wijnand Schoemakers Meander    
35   Hollandia J18 1x(heat)   Wijnand Schoemakers Meander    
34   Hollandia J16 2x (heat)   Pepijn Weeder
Anthonie Verschuure
Joris en de Draak    
33   Hollandia M18 1x (heat)   Elke Jurres Drakennest    
32   NSRF Slotwedstrijden M18 1x (heat)   Lea Smink Drakennest    
31   NSRF Slotwedstrijden M18 2x (heat)   Rosan Peters Sengers
Lea Smink
Joris en de Draak    
30   NSRF Slotwedstrijden M18 8+   Rosan Peters Sengers
Lea Smink (in combinatie)
Anders    
  2005              
29   Novembervieren J16 4* Elke Jurres Wijand Schoemakers
Joost Jurres (in combinatie)
Anders    
28   Tromp Boat Race J16 1x (2)   Wijnand Schoemakers Meander    
27   Tromp Boat Race J16 4* Daan Weide Wijand Schoemakers
Joost Jurres (in combinatie)
Nimmerdor    
26   WK aangepast roeien (BRONS) LTA4+   Joleen Hakker (in combinatie) Anders    
25   Almelo Cottwich Regatta M18 2x   Elke Jurres (in combinatie) Joris en de Draak    
24   Almelo Cottwich Regatta J16 2x   Joost Jurres (in combinatie) Stuw    
23   Koninklijke/Holland Beker LTA4+   Joleen Hakker Anders    
22   Martini/NK GOUD J16 2x   Wijand Schoemakers
Joost Jurres
Stuw    
21   Tweehead Aang C2* Daan Weide Joleen Hakker (in combinatie) Zwarte Willem    
  2004              
20   Skiffhead LVC1x   Bart Buiskool Meander    
19   Almelo Cottwich Regatta M18 1x   Elke Jurres Drakennest    
18   Almelo Cottwich Regatta DVA2x   Debora van Herpen
Eva Nielen
Joris en de Draak    
17   Tromp Boat Race J16 4x+   Wijand Schoemakers
Joost Jurres (in combinatie)
Anders    
16   WK aangepast roeien(ZILVER) LTA4+   Joleen Hakker (in combinatie) Anders    
  2003            
15   Almelo Cottwich Regatta M16 2x   Suzanne van der Horst (in combinatie) Anders    
14   Almelo Cottwich Regatta M16 1x   Renate Schoemakers Drakennest    
13   NSRF Slotwedstrijden M18 8+   Renate Schoemakers (in combinatie) Anders    
12   NSRF Slotwedstrijden J18 8+   Lars Bekker (in combinatie) Anders    
11   Spaarne lente race HVC1x   Marien Mortier Prive    
  2002              
10   Almelo Cottwich Regatta HVB1x   Marien Mortier Prive    
9   NSRF Slotwedstrijden LDN1x   Leonie Walta Prive    
8   ZRB HV2-   Hans Meijer
Jantinus Ziengs
Pelias    
  2001              
7   Almelo Cottwich Regatta HVB2-   Hans Meijer
Jantinus Ziengs
Pelias    
6   Skiffhead LDN1x   Leonie Walta Prive    
5   Skiffhead LVB1x   Bart Buiskool Strijdhorst    
4   Tromp Boat race HVB2-   Hans Meijer
Jantinus Ziengs
Pelias    
  2000              
3   Skiffhead LVB1x   Bart Buiskool Strijdhorst    
  1999              
2   Almelo Cottwich Regatta HVB1x   Bart Buiskool Strijdhorst    
  1998              
1   ZRB HV8+   Leon de Jong (in combinatie) Anders    
                 
  Jaar Overige wedstrijden            
    Wedstrijd Nummer Stuur Roeiers Boot    
  2017              
    Vechtrace Mix 2x   Mariska Sas
Jens Berlinicke
Weltevreden    
    DMO Tilburg V 1x   Esmoreit van Velde Weerhorst    
    DMO Tilburg HV 2x   Esmoreit van Velde
Robert van Spronsen
Weltevreden    
    DMO Tilburg HV4x   Peter van der Mark
Rovert van Spronsen
Bart Vos
Cedric Rietmeier
Onze Lieve Vrouwe    
    Twentse Winterwedstrijden H4* Cisca Kruijsdijk Bart Vos
Cedric Rietmeijer
Peter van der Mark
Robert van Spronsen
Vathorst    
  2016              
  Eemhead J18 1x   Ben van Brussel prive    
  Eemhead M16 2x   Floor Hurkmans
Jip Swildens
Monikkendam    
  Eemhead J16 4* Nienke Andriessen Pelle Verhoeff
Stijn Meijssen
Jostijn Hazelhoff
Valentijn Mahieu
Vathorst    
  Eemhead V4* Maaike Gorter Bart Vos
Cedric Rietmeijer
Esmoreit van Velde
Vathorst    
  Eemhead Mix C4* Abby de Zwart Ellen Sulman
Thea Aantjes
Maarten Nijland
Michiel Koppe
Armando    
  Eemhead Mix 4* Hendrine Swellengrebel Johannes Battjes
Marc de Goede
Caroline Meijer
Mirjam Bremer
Nimmerdor    
  Eemhead DV 4* Marieke van Herwerden Judith Veersma
Esther Smaal
Marloes Rietmeijer
Nicolette Buiter
Vathorst    
  Eemhead D C4* Hanneke van Baal Desriee Berndsen
Marjon van Alfen
Marieke versteegt
Ank verrips
Schans    
  Eemhead V 1x   Kees Luykx prive    
  Eemhead D C2* Tanoeschka jansen Kathleen de Boer
Anna Maria Berlinicke
Zwarte Willem    
  Eemhead H 2-   Jos Wassink
jan-Dirk Heesbeen
Flehite    
  Eemhead H 2x   Stefan Slagter
Jelle Koopman
Monikkendam    
209 Vechtrace M16 2x   Anna Maria Berlinicke (in combinatie) anders
208 Lingebokaal D4* Flora Troelstra Judith Veersma
Esther Smaal
Marieke Bos
Nicolette Buiter
Vathorst
207   Paul Veenemansprijs J18   Ben van Brussel eigen    
206   Amsterdam Masters HV4x- (1000m)   Bart Vos
Cedric Rietmeijer
Peter van der Mark
Robert van Spronsen
Provincie Utrecht    
205   Amsterdam Masters HV4x- (2000m)   Bart Vos
Cedric Rietmeijer
Peter van der Mark
Robert van Spronsen
Provincie Utrecht    
  2015              
204   Eemhead J14 2x   Daan van Brussel
Mees Buiskool
TiRan    
203   Eemhead H C4+ Frank Nieuwenhuizen Jan Buijs
Lars Kluiverda
Pierre Huijbregts
Arnold leschot
Hoogerhorst    
202   Eemhead D C4* Marjon van Alfen Desiree Berendsen
Anne Verbokkem
Irma Klevering
Ank Verrips
Hete Choco    
201   Eemhead H C2-   Henk de Haan
Kees Geelhoed
Raboes    
200   Eemhead D C2* Claudia Witlam Alice Bruggeman
Judith Redert
Zwarte Willem    
199   Eemhead J16 1x   Jello Koopman Strijdhorst    
198   Eemhead M18 2x   Sophie van den Bosch
Vera Slagter
Monnikendam    
197   Eemhead Mix 4* Robert Wielinga Joke van der Kooi
Peter Rietveld
Peter van Wegen
Lara van den berg
Schans    
196   Eemhead DV 8+ Ank Verrips Nynke Kampstra
Everdien Dikken
Saskia Haneveld
Cheryl Lucassen
Mirjam Schippers
Hetty Visee
Alice Zelle (in combinatie)
Grebbeliniedijk    
195   Eemhead HV 1x   Kees Luykx Strijdhorst    
194   Eemhead H 2x   Douwe Rietveld (in combinatie) Monnikendam    
193   Eemhead H 4+ Jip Swildens Niels Kanters
Jasper van Klinken
Jelle Koopman
Hugo Stins
Metgensbleek    
192   Eemhead HV8+ Cisca Kruijsdijk Johan Koopman
Gerald Zwiggelaar
Koos Termorshuizen
Peter Slagter
Menno Dieters
Jos Wassink
Albert Knol
Piet Kunst
Amersfoortse berg    
191   Lingebokaal D1x   Annemarie Kamp Strijdhorst    
190   Lingebokaal D C4* Anne Verbokkem Irma Klevering
Ank verrips
Marjon van Alfen
Desiree Berendsen
Zuyderzee    
189   Tromp Jeugd boat race M12   Floor Hurkmans anders    
188   Paul Veenemansprijs J18   Ben van Brussel Bloemendal    
187   AA race DV 4* Maaike Gorter Nicolette Buiter
Marloes Rietmeijer
Marieke Bos
Esther Smaal
Armando    
186   Jeugdhead M16 4* Anna maria Berlinicke Robyn van de Coevering
Meike Budding
Maaike van Middelaar
Jip Swildens
Coelhorst    
                 
  2014              
185   Ergohead J18   Maarten Hurkmans ergometer    
    Lingebokaal D2x   Cisca Kuijsdijk
Annemarie Kamp
TiRan    
184   Paul Veenemansprijs J18   Ben van Brussel Bloemendal    
183   Eemhead J18 1x   Maarten Hurkmans anders    
182   Eemhead J16 1x   Ben van Brussel Bloemendal    
181   Eemhead H 1x   Stijn Kanters Bloemendal    
180   Eemhead J16 2x   Oetse Donner
Bas van de Coevering
Joris en de Draak    
179   Eemhead HC2* Vincent Mahieu Marcoen Hopstaken
Bernd Slichtenbree
     
178   Eemhead MixC2* Tanja Stengg Francien Bringmann
Paul van Eerden
     
177   Eemhead DVD1x   Ank Verrips Zeemeermin    
176   Eemhead DV2x   Marjon van Alfen
Desiree Berendsen
Praamgracht    
175   Eemhead DVC4* Joke Huisman Julit van Drumpt
Sabine Groenendijk
Cisca Kruijsdijk
Colette van 't Schip
Vathorst    
174   Eemhead Mix 4x+ Tjalling van Asbeck Liesbeth van Rijnsbergen
Els Boelhouwer
Nico Brouwer
Eric van Woudenberg
Zuyderzee    
173   Eemhead DV8+ Susanne Boom Alice Zelle
Hetty Visee
Mirjam Schippers
Gonny Peperkoorn
Hetty Lofstrm
Cheryl Lucassen
Willemijntje Kaim-van den Akker
Everdien Dikken
Grebbeliniedijk    
  2013              
172   Eemhead J16 2x   Maarten Hurkmans anders    
171   Eemhead J16 1x   Ben van Brussel d'Eersteling    
170   Eemhead M18 1x   Annika Does Kantonnier    
169   Eemhead M18 2x   Marit Dieters
Elsbeth Beeres
Geus    
168   Eemhead DV2x   Sabine Groenendijk
Cisca Kruijsdijk
Joris en de Draak    
167   Eemhead HC 2x+ Evelien van de Meer Bas van de Coevering
Zwarte Willem    
166   Eemhead J14 2x   Stefan Slagter
Jelle Koopman
Praamgracht    
165   Eemhead J14 C4x+ Loes Jasper Focks Oetse Donner
Robyn van de Coevering
Krijn Steggerda
Laura Steggerda
     
164   Eemhead HV 8+ Evelien van de Meer Edwin de Buijzer
Alex Hendriks
Andr Haveman
Cedric Rietmeijer
Jeroen Gerritsen
Peter van der Mark
Jan-Dirk Heesbeen
Hans Cramer
Grebbeliniedijk    
163   Paul Veenemansprijs J18   Stijn Kanters Bloemendal    
162   Zwartewater Regatta DV4* Agnes van Uitert Julit van Drumpt
Annemarie Kamp
Sabine Groenendijk
Cisca Kruijsdijk
Armando    
161   Dommelregatta DV8* Marthe Stalenhoef (Eem) Julit van Drumpt
Anniek Verhagen
Marije Brinkman
Nicolette Buijter
Marieke Bos
Lara van den Berg
Annemarie Kamp
Cisca Kruijsdijk

Anders    
  2012              
161   Lingebokaal Mix2x   Cisca Kruijsdijk
Marien Mortier (Eem)
Tiran    
160   Nat. Weerribben Wiedenmarathon C4*   Julit van Drumpt (in combinatie) Anders    
159   Eemhead J14 1x   Ben van Brussel d'Eersteling    
158   Eemhead J16 1x   Maarten Hurkmans Krachtwijk    
157   Eemhead HV 1x   Bart Buiskool Meander    
156   Eemhead J12 1x   Jostijn Hazelhoff Roelfzema      
155   Eemhead HV2-   Andre Haveman
Cedric Rietmeijer
Van Vlieland naar Batavia    
154   Eemhead M14 2x   Sophia de Laat      
153   Eemhead DV4* Agnes van Uitert Julit van Drumpt
Annemarie Kamp
Annemarie Palmers
Cisca Kruijsdijk
Armando    
152   Eemhead J16 4x+   Douwe Rietveld
?
     
151   Eemhead C 2x+   Marianna Koetsveld
?
     
150   Eemhead M18 C4x+   Daphne Hardeman
?
     
149   Eemhead Mix C4x+   Thea Aantjes      
  2011              
148   Eemhead J14 1x   Ben van Brussel d'Eersteling    
147   Eemhead LTA 1x   Ank Verrips eigen    
146   Eemhead D 2x   Rieneke Gerkema
Esmee Marlet
TiRan    
145   Eemhead D 8+   Trude de Vroomen
?
Grebbeliniedijk    
144   Eemhead D C2x+   Jet Passchier
?
     
143   Eemhead H C4x+   Joep Spoor
?
     
142   Eemhead J18 C4x+   Alex Nap
?
     
141   Eemhead M18 C4x+   Pip Passchier
?
     
  2010              
140   Lingebokaal HV2x   Wim Mourits
Patrick Brauns
TiRan    
139   Goudse Mijl J162x   Siebren Hazelhoff Roelfzema Louis Stolper Praamgracht    
138   Goudse Mijl DVC4*   Ank Verrips (in combinatie)
Joleen Hakker
Anders    
137   Eemhead HV4x+ Annika Does John van de Coevering Marco van der Eijk
Niels Hamberg
?
Armando    
136   Eemhead DV4x+ Evelien van de Meer Julit van Drumpt
Joleen Oonk (Daventria)
Annemarie Kamp
Colette van 't Schip
Armando    
135   Eemhead HV1x   Marien Mortier IJsvogel    
134   Eemhead HV2x   Wim Mourits Patrick Brauns TiRan    
133   Almelo Cottwich Regatta DVC2x   Ank Verrips
Everdien Dikken
TiRan    
132   Almelo Cottwich Regatta HV2x   Wim Mourits
Patrick Brauns
TiRan    
131   Dommel Regatta H2x   Wim Mourits
Patrick Brauns
TiRan    
130   OTKI VA   Esmoreit van Velde ergometer    
129   Amsterdam World Ergohead LDB   Esmee Marlet ergometer    
  2009              
128   Lingebokaal H2x   Wim Mourits
Patrick Brauns
TiRan    
127   Eemhead M18 1x   Rieneke Gerkema Krachtwijk    
126   Eemhead M18 2x   Esmee Marlet (in combinatie) TiRan    
125   Eemhead M14 1x   Melanie Tennekes Grebbe    
124   Eemhead DV4x+ Maartje Gerkema Colette van 't Schip
Sabine Groenendijk
Annemarie Kamp
Juliet van Drumpt
Armando    
123   Eemhead DV2x   Anneloes Nieuwenhuis-Ruifrok
Hester Meijer
TiRan    
122   PEiL H2-   Martijn Roelofs
Andre Haveman
Van Vlieland naar Batavia    
121   PEiL H2x   Wim Mourits
Patrick Brauns
Stuw    
120   PEiL D1x   Ank Verrips prive    
119   AA-Race HV4x+ Suzanne Heijbrock Jan Paul Kleijwegt
Egbert Broers
Matthijs Bakker
Wim Mourits
Armando    
  2008              
118   Paul Veenemansprijs M18   Esmee Marlet Drakennest    
117   Beatrix Head Trial D2x   Leonie Walta
Kim Little
anders    
116   Goudse Mijl D2x   Ank Verrips
Joleen Hakker
Joris en de Draak    
115   Goudse Mijl D ErvC4+   Joleen Hakker (In combinatie) anders    
114   Eemhead J12 1x   Siebren Hazelhoff Roelfzema Gemaal    
113   Eemhead D1x   Anneloes Nieuwenhuis prive    
112   Eemhead M12 1x   Evelien van der Meer Fuut    
111   Eemhead D2x   Rieneke Gerkema (in combinatie) anders    
110   Eemhead M14 2x   Lotte Doude van Troostwijk
Babet Fontein
Geus    
109   Eemhead D 4x+ Gryt de Jong Kirsti Hammer
Agnes Reitsma
Joyce Besseling
Krista Franchimon
Nimmerdor    
108   Eemhead H C2x+ Marc Goede Johannes Battjes
Gert van Dijk
't Dijkje    
107   Eemhead J18 C4x+ Tommy van Solinge


   
106   Cottwich M18 1x   Esmee Marlet prive    
105   Cottwich M16 1x   Rieneke Gerkema Krachtwijk    
104   Cottwich J18 1x   Gido Groenenboom Meander    
103   Cottwich J16 1x   Bruno Montauban Drakennest    
102   AA-race D2x   Hester Meijer
Anneloes Ruifrok
Joris en de Draak    
101   AA-race HV4* Suzanne Heijbrock Jan Paul Kleijwegt
Egbert Broers
Matthijs Bakker
Wim Mourits
Nimmerdor    
  2007              
100   Novembervieren DCl4* Rineke Crama Leonie Walta
Hester Meijer
Anneloes Ruifrok
Debora van Herpen
Nimmerdor    
99   Paul Veenemansprijs M18   Esmee Marlet Grebbe    
98   Paul Veenemansprijs J18   Pepijn Weeder Drakennest    
97   Tromp Jeugdwedstrijden J16 1x   Wouter Dalmeijer anders    
96   Eemhead HV4* Lianne van der Meer Eduard Knape
Jantinus Ziengs
Robert van Spronsen
Andre Haveman
Nimmerdor    
95   Eemhead H1x   Egbert Nieuwenhuis Kleine Spui    
94   Eemhead J18 1x   Marnix Mus Kleine Spui    
93   Eemhead HV2x   Jens Berlinicke
Jan Dirk Heesbeen
Stuw    
92   Eemhead M16 2x   Rieneke Gerkema
Moira Morpey
     
91   Eemhead D4* Rineke Crama Leonie Walta
Hester Meijer
Anneloes Ruifrok
Debora van Herpen
Nimmerdor    
90   Eemhead M14 4* Daniel Morpey Anne-Lot Burgers
Lotte Doude van Troostwijk
Maartje Gerkema
Babet Fontein
Schothorst    
89   Eemhead D8+ .. Ingeborg Stokhof
Mirjam Schippers
Alice Zelle
Tijda Deisz
Cheryl Lucassen
Hetty Visee
..
..
Grebbeliniedijk    
88   Eemhead Mix 16 C4* .. Sven van Essen
..
..
..
..    
87   Husk Carpit Noctum D4* Rineke Crama Leonie Walta
Hester Meijer
Anneloes Ruifrok
Debora van Herpen
Nimmerdor    
86   Skollcup H4+ Leonie Walta Jantinus Ziengs
Egbert Nieuwenhuis
Andre Haveman
Martijn Roelofs
Den Treek    
85   PE in 't Lang D4* Daan Weide Leonie Walta
Hester Meijer
Anneloes Ruifrok
Debora van Herpen
Nimmerdor    
84   Eemlintrace     Karin Blom
Josita van de Kerk
Pierre Huijbregts
Wim Broekhuizen
Tineke Lanning
Willem Beulink
Hetty Lofstrm
Koos Termorshuizen
Arnold Leschot
Corrie van Kroonenburgh
Schans    
  2006              
83   Paul Veenemansprijs J18   Wijnand Schoemakers Meander    
82   Almelo Cottwich Regatta HVB2-   Hans Meijer
Jantinus Ziengs
Prive    
81   Eemhead H2x   Robert van Spronsen
Jantinus Ziengs
Prive    
80   Eemhead M16 2x   Maj Mulder
Floor Buchholtz
Geus    
79   Eemhead M18 2x   Lotte Heijs
Lianne van der Meer
Joris en de Draak    
78   Eemhead Aangepast C2+ Ank Verrips Joleen Hakker
Lisette de Heide
Karekiet  
77   Eemhead D8+   Rosan Peters Segers
Lotte Heijs (in combinatie)
Anders    
76   Eemlint     Marian Minkes
Josita van de Kerk
Pierre Huijbregts
Wim Broekhuizen
Tineke Lanning
Willem Beulink
Hetty Lofstrm
Marina van Schaink
Mart Kleij
Corrie van Kroonenburgh
Schans    
75   AA-race   Rene Uitham Robertvan Spronsen
Sybout Hiemstra
Michael Meulenkamp
Jan Pieter Ruiter
Nimmerdor    
    AA-race J18 2x   Matthijs Vakar
.......
......    
  2005              
74   DHV-Eemhead M18 4* Daan Smit Lotte Heijs
Lianne van de Meer
Floor Buchholtz
Floor Vas Visser
Schothorst    
73   DHV-Eemhead D C4* ? Ien Bringmann
Ank Verrips
Jolanda Prijs
Monique van de Heuvel
Schans    
72   DHV-Eemhead Mixed C4* Marieke Bennebroek Mirjam Bremer
Henk Vos
Ernest Rijs
Caroline Meier
Zetes    
71   DHV-Eemhead D 8+ Rozemarijn van de Berg Martine Molenaar
Marijke Lamme
Suzanne Heijbrock
Rit Hummel
Laura M'Rabet
Ellen Sulman
Mathilde Cardous-Ubbink
Leonieke Hennes
Amersfoirde    
70   DHV-Eemhead M16 2x   Pepijn Weeder
Anthonie Verschuure
Stuw    
69   DHV-Eemhead J16 1x   Wijnand Schoemakers Meander    
68   DHV-Eemhead H2x   Jan Pieter Ruiter
Ren Uitham
Heen en Weer    
67   DHV-Eemhead M18 1x   Elke Jurres Grebbe    
66   DHV-Eemhead DV2x   Debora van Herpen
Eva Nielen
Joris en de Draak    
65   Berliner Sommerregatta D LTA1x   Joleen Hakker anders    
64   AA-race D2x   Debora van Herpen
Eva Nielen
Joris en de Draak    
63   AA-race D1x   Joleen Hakker Joure    
62   Eemlintrace C4*   Ad Cornellissen
Josita van de Kerk
Pierre Huijbregts
Wim Broekhuizen
Dolf Messnig
Willem Beulink
Hetty Lofstrm
Lenny van Roosendaal
Schans    
61   Weerribbentocht C2x+   Feike Tibben
Stephan Jansen
Jens Berlinicke
Zwarte Willem    
60   OTKI DV40+   Ank Verrips Ergometer    
2004              
59   Lingebokaal D2x   Debora van Herpen
Eva Nielen
Joris en de Draak    
58   DHV-Eemhead M18 1x   Elke Jurres Drakennest    
57   DHV-Eemhead M16 4x+ Floor Buchholz Lotte Heijs
Lianne van de Meer
Rosan Peters Sengers
Floor Vas Visser
Schothorst    
56   DHV-Eemhead D8+ Ak Schimmel Alice Zelle
Ella van den Heuvel (DDS)
Hetty Visee
Petra Noppe
Monique Dijkers
Everdien Dikken
Tijda Deisz
Ingeborg Stokhof
anders    
55   DHV-Eemhead DV2x   Debora van Herpen
Eva Nielen
Joris en de Draak    
54   DHV-Eemhead HV2x   Feike Tibben
Jens Berlinicke
Joris en de Draak    
53   DHV-Eemhead MixC4x+ Petra van Staalduinen Robert Kraaijenzank
Marion van der Kolk
Mark Punt
Yvonne op de Weegh
anders    
52   DHV-Eemhead Mix 2x   Florian van 't Hoff (C. Tromp)
Marjolein Jurres
Stuw    
51   Dommel Regatta H1x   Bart Buiskool Kleine Spui    
50   Dommel Regatta H4+ Robert van Spronsen Andre Haveman
Martijn Roelofs
Jantinus Ziengs
Hans Meijer
Den Treek    
49   Elfstedentocht MixC2x+   Ellen Sulman
Mirjam van Zanten
Sabine Groenendijk
Debora van Herpen
Leonieke Hennes
Mechteld Schwartz
Hans Meijer
Marien Mortier
Bart Buiskool
Jantinus Ziengs
Jan Dirk Heesbeen
Jan Paul Kleijwegt
Zwarte Willem    
    Skollcup H4+ Daan Smit Andre Haveman
Martijn Roelofs
Sikke Klein
Koos Iestra
Den Treek    
48   Tweehead DCl2x   Debora van Herpen
Eva Nielen
Joris en de Draak    
2003              
47   DHV-Eemhead D1x   Lieke Huits Drakennest    
46   DHV-Eemhead HVA2x   Feike Tibben
Jens Berlinicke
Joris en de Draak    
45   DHV-Eemhead D8+ Sander Berger Mirjam Schippers
Hetty Visee
Everdien Dikken
Petra Noppe
Deborah van Herpen
Dayenne Peters
Tijda Deisz
Ingeborg Stokhof
Amersfoirde    
44   Mastenbroek marathon C2x+   Marien Mortier
Feike Tibben
Jens Berlinicke
t Sasje    
43   Noord Hollandtocht HC2x+   Feike Tibben
Marien Mortier
Jens Berlinicke
t Sasje    
42   Zwarte Water Regatta HVC8+ Lettie Ambagtsheer Piet Kunst
Gerald Zwiggelaar
Phil Birch
Jan Breg
Jan Dirk Heesbeen
Erik Lysen
Jan Paul Kleijwegt
Marien Mortier
Amersfoirde    
41   Elfstedentocht C2x+/B   Feike Tibben
Marien Mortier
Hans Meijer
t Sasje    
40   AA-race HV4+ Leonieke Hennes Sander Berger
Jan Paul Kleiwegt
Jan Dirk Heesbeen
Piet Kunst
Den Treek    
39   Eemlint Race C4x+ Corrie van Kroonenburgh Wim Broekhuizen
Wim Coppens
Josita van de Kerk
Ad Cornelissen
Tineke Lanning
Gerben Offringa
Marian Minkes
Derk Tees
Schans    
38   Weerribbentocht C2x+   Feike Tibben
Marien Mortier
Koos Iestra
t Sasje    
37   Tweehead DCl2x   Debora Hulst
Eva Nielen
Joris en de Draak    
2002              
36   NKIR DCL Eva Nielen Ergometer    
35   DHV-Eemhead MixC4x+ Petra van Staalduinen Mark Punt
Robert Kraaijenzank
Marion van der Kolk
Yvonne op de Wegen
Schans    
34   DHV-Eemhead H2-   Hans Meijer
Jantinus Ziengs
Pelias    
33   DHV-Eemhead M18 1x   Marjolein Jurres Strijdhorst    
32   Mastenbroek marathon C2x+ Marien Mortier
Feike Tibben
Maarten Hoekstra
t Sasje    
31   Eemlint Race C4x+ Vera Gijzen Jens Berlinicke
Feiek Tibben
Maarten Hoekstra
Hans Meijer
Jantinus Ziengs
Aart van der Veen
Jan Dirk Heesbeen
Jan Paul Kleywegt
Schans    
30   Nieuwegge - Brugge H1x   Koos Iestra Bik    
29   Zwarte Water Regatta HVC8+ Leonieke Hennes Erik Lysen
Jan Breg
Jan Dirk Heesbeen
Aldert Nijhuis
Peter Slagter
Gerald Zwiggelaar
Jos Wassink
Piet Kunst
Amersfoirde    
28   Dommel Regatta H2x   Maarten Hoekstra
Marien Mortier
Teut    
  2001              
27   Batavierenrace D8+ John van de Coevering Trude de Vroomen
Rozemarijn van den Bergh
Marnette Vroegop
Lettie Ambachtsheer
Leonieke Hennes
Sigrid Jansen
Deborah Hulst
Eef van der Elst
Amersfoirde    
26   Batavierenrace D1x   Leonie Walta Prive    
25   Dommel Regatta D1x   Leonie Walta Prive    
24   Dommel Regatta H1x   Bart Buiskool Strijdhorst    
23   Dommel Regatta D4+ Rozemarijn van den Bergh Leonieke Hennes
Lettie Ambagtsheer
Trude de Vroomen
Sigrid Jansen
Den Treek    
22   DHV-Eemhead D1x   Leonie Walta Prive    
21   DHV-Eemhead H8+ Leonieke Hennes Hans Meijer
Edwin de Buijzer
Jantinus Ziengs
Aart van der Veen
Jan Dirk Heesbeen
Peter van den Bergh
Andre Haveman
Roland Hameeteman
Amersfoirde    
20   Eemhead H4+ Anton Folkertsma (in combinatie met De Honte) Anders    
19   Eemhead MixC4x+ Cees Medema Koos Termorshuizen
Els Boelhouwers
Ditte Vrolijks
Piet Hilhorst
?    
    Nieuwegge - Brugge H2-   Hans Meijer
Jantinus Ziengs
Pelias    
18   Ringvaart Regatta H4x+   Hans Meijer
Jan Dirk Heesbeen
Jan Paul Kleywegt
Edwin de Buijzer
Feike Tibben
Coelhorst    
17   Zwarte Water Regatta HVB8+ ? Adriaan Wisse
Jan Breg
Erik Lysen
Klaas Hoogenkamp
Dick van Aalderen
?
?
?
Amersfoirde    
16   Midzomervechtrace H1x   Bart Buiskool Strijdhorst    
2000              
15   Eemhead H2-   Peter van den Bergh (in combinatie met Proteus-Eretes) Pelias    
14   Dommel Regatta H8+ Leonieke Hennes Jantinus Ziengs
Jan Dirk Heesbeen
Jan Paul Kleywegt
Hans Meijer
Piet Kunst
Aldert Nijhuis
Wouter Waldus
?
Amersfoirde    
13   Dommel Regatta Mix8+ Leonie Walta Klaas Hoogenkamp
Lettie Ambagtsheer
Jos Wassink
Dick van Aalderen
Edwin de Buijzer
Jetta Martin
Trude de Vroomen
Hetty Visee
Amersfoirde    
12   Dommel Regatta D1x   Leonie Walta t Havik    
11   Midzomervechtrace Mix C4x+ Lettie Ambagtsheer Trude de Vroomen
Rozemarijn van den bergh
Peter van den Bergh
Klaas Hoogenkamp
Schans    
10   Midzomervechtrace H8+ Leonieke Hennes Jantinus Ziengs
Hans Meijer
Piet Kunst
Aldert Nijhuis
Jan Paul Kleywegt
?
?
?
Amersfoirde    
  1999              
9   Eemhead D8+ Rozemarijn van den Bergh Leonie Walta
Trude de Vroomen
Dayenne Peters
Tijda Deisz
Lettie Ambagtsheer
Everdien Dikken
Ine Tibosch
Saskia Pompe
Amersfoirde    
8   Linge bokaal D1x   Leonie Walta t Havik    
1998              
    Almelo Cottwich Regatta DCl 1x   Everdien Dikken Strijdhorst    
7   Akersloot Alkmaar HV4+ Marnette Vroegop Hans Meijer
Jantinus Ziengs
Jeroen van Vliet
Piet Kunst
Den Treek    
6   Eemhead HC4x+ Adriaan Wisse Frank Drielsma
Redmer Bootsma
Klaas Hoogenkamp
Gert van Unen
?    
1997              
5   Eemhead H1x   Bart Buiskool Kei    
4   Eemhead H8+ Marnette Vroegop Aldert Nijhuis
Jan Paul Kleijwegt
Peter Doorn
Hans Meijer
Peter Slagter
Norbert Zwarts
Johan Koopman
Piet Kunst
Amersfoirde    
3   Akersloot Alkmaar HV8+ Marnette Vroegop Aldert Nijhuis
Joost Strater
Jeroen van Vliet
?
?
?
?
?
Amersfoirde    
  1993              
2   Akersloot Alkmaar H1x   Bart Buiskool Kei    
  1992              
1   Eemhead H8+ ? Peter Slagter
Jan Paul Kleywegt
?
?
?
?
?
?
?    
               
5 Jaar Regiowedstrijden            
4 2005 Regio Nummer stuur roeiers      
3 2004 Voorjaarsregio ARB M16 1x   Floor Vas Visser      
2 2001 Voorjaarsregio ARB M14 1x Lianne van der Meer      
  1996 Najaarsregio ARB DC4x+ ? Mirjam van den Hoorn
Eva Nielen
Sabine Kroes
Ellen Sulman
     
1   Nationale Regiofinale H2x   Peter Doorn
Peter van der Mark
     
    ARB DC4x+ ? Lettie Ambagtsheer
Marjolein van den Boogerd
Karin Hendriks
Rozemarijn van den Bergh
     
Wind en temperatuur
Weergegevens 19 augustus 06:03
Wind­waarschuwing IJsselmeer van het KNMI: zuidwest 6
Temperatuur bij Hemus: 16,8°
Rood licht = algeheel roeiverbod
Oranje licht = roeien toegestaan tot de hoogspanningslijnen als er bij Hemus geen golfslag is
Onweer(swaarschuwing)?
Bij onweer of dreigend onweer geldt altijd een algeheel roeiverbod. Houd hiervoor zelf de verwachting in de gaten.
Koud water
Het water kan koud zijn, je bent dan in enkele minuten onderkoeld als je in het water terecht komt. Ga niet in je eentje skiffen. Neem een telefoon mee. Sla je om, ga dan direct naar de kant. Op plaatsen met hoge beschoeiing zijn er om de 50 meter trapjes.
Ga je om, ga dan direct naar de kant, de boot is minder belangrijk.
Let altijd op: op pontons, werkschepen en vrachtvaarders. Kijk vaak om!
Bij Hemus geldt een algeheel parkeerverbod.
Webcam
Veiligheid
Lees hier wanneer er een vaarverbod is.
  • windwaarschuwing 8 of meer voor KNMI-regio IJsselmeer
  • bij windwaarschuwing 7: roeien toegestaan tot hoogspanningslijn als er geen golfslag is bij Hemus
  • temperatuur bij de loods 0 graden of lager
  • drijfijs, hoe weinig ook
  • dichte mist
  • onweer
  • van zonsondergang tot zonsopgang
In al deze gevallen is er een vaarverbod, ook als er geen bordje hangt.
Verder: alleen roeien als je dat na kennis genomen te hebben van deze veiligheidsinformatie zelf verantwoord vindt. Skiffen? Leer dan hoe je in de boot moet klimmen. Lees ook de aanbevelingen voor veilig roeien van de KNRB. Neem altijd je mobieltje mee met daarin Hemus (033 466 9860), clubhuis Baarn (035 541 3216) en brandweer (033 469 4000). Bij echte nood - onderkoeling, verwondingen en erger: 112 bellen.

Onveilige situatie?
Laat het ons weten: veiligheid@hemus.nl.
Het weer

Meer weer:
1 buienradar & -voorspelling
2 meer buienradar
3 het weer hier
4 meer weer hier
Twitbook
Hemus twittert soms en zit op facebook.
KNRB-cursussen
De KNRB biedt cursussen die je tot roei-instructeur opleiden. Wil je meedoen, meld je dan aan bij roeischool@hemus.nl. Als je minstens een jaar instructie gaat geven, betaalt Hemus je cursusgeld.