Uitslagen Hemus Eemhead 2008


Dames 1x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
66 2 Hemus
(Anneloes Nieuwenhuis)
Hemus 09:03,3
09:03,3 (1) 
26:45,6
17:42,3 (1) 
65 2 Zwolsche
(Katinka Dumas)
Zwolsche 10:24,5
10:24,5 (2) 
31:05,7
20:41,2 (2) 

Heren Vet. 1x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
108 5 Daventria
(Sander Gerdes vet. A)
Daventria 16:08,4
16:08,4 (1) 
32:30,3
16:21,9 (1) 
109 5 Diep
(Jan-Bas van Noord vet. D)
Diep 16:53,3
16:53,3 (3) 
33:52,3
16:59,0 (2) 
114 5 Zwolsche 1
(Jan Horst Vet. C)
Zwolsche 16:46,8
16:46,8 (2) 
34:08,3
17:21,5 (4) 
110 5 RIC
(Marcel Vervloet Vet. C)
RIC 17:02,0
17:02,0 (4) 
34:22,8
17:20,8 (3) 
112 5 Eem
(Kees van Bueren Vet. D)
De Eem 17:14,6
17:14,6 (5) 
34:39,1
17:24,5 (5) 
113 5 Hemus 2
(Wim Mourits Vet. A)
Hemus 17:16,9
17:16,9 (6) 
34:47,2
17:30,3 (6) 
111 5 Zwolsche 2
(Jan Heerschop Vet. A)
Zwolsche 17:40,9
17:40,9 (7) 
35:32,8
17:51,9 (7) 
115 5 Zwolsche 3
(Jaap Dorsman Vet. D)
Zwolsche 18:15,5
18:15,5 (9) 
38:09,5
19:54,0 (8) 
116 5 Hemus 1
(Edwin de Buizer Vet. A)
Hemus 18:13,0
18:13,0 (8) 
39:30,0
21:17,0 (9) 

Jongens 12 1x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
92 3 Hemus
(Siebren Hazelhoff)
Hemus
 
04:30,3 Baanrecord
 
91 3 Eem
(Maurits Droogh)
De Eem
 
05:12,2
 

Jongens 14 1x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
95 4 Tromp
(Rik Audenaert)
Cornelis Tromp
 
07:54,9 Baanrecord
 
94 4 Weesp
(Maurice Booij)
Weesp
 
08:40,6
 
96 4 Alkmaarsche
(Timothee Maquart)
Alkmaarsche
 
09:24,9
 

Jongens 16 1X

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
11 1 RIC 1
(Tim Kortlever)
RIC
 
16:42,1
 
13 1 Naarden 2
(Joost Winkel)
Naarden
 
16:52,9
 
15 1 Naarden 1
(Rick Kost)
Naarden
 
17:09,4
 
8 1 Neptunus
(Jelmer Kock)
Neptunus
 
17:15,6
 
16 1 Naarden 3
(Daan van Gent)
Naarden
 
17:32,0
 
10 1 RIC 3
(Abel Huigsloot)
RIC
 
18:10,6
 
9 1 Naarden 4
(Tristan van Inge)
Naarden
 
18:17,2
 
14 1 Hemus
(Berend Mortier)
Hemus
 
18:26,7
 
12 1 RIC 4
(Tom van der Meer)
RIC
 
18:55,6
 
7 1 Eem
(Martijn Vlastuin)
De Eem
 
19:21,7
 

Jongens 18 1X

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
36 1 de Hoop
(Martijn Kost)
de Hoop
 
15:51,1
 
30 1 Tromp 1
(Frans Goutier)
Cornelis Tromp
 
15:59,4
 
31 1 Tromp 3
(Wouter Neisingh)
Cornelis Tromp
 
16:45,7
 
33 1 Tromp 2
(Erik Mus)
Cornelis Tromp
 
16:51,6
 
35 1 Tromp 4
(Donald Kreiken)
Cornelis Tromp
 
17:08,2
 
34 1 Daventria
(Joost van den Broek)
Daventria
 
17:15,2
 
32 1 Neptunus
(Joost Kock)
Neptunus
 
17:35,1
 

Meisjes 12 1x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
89 3 Hemus 2
(Evelien van der Meer)
Hemus
 
04:38,0 Baanrecord
 
90 3 Hemus 1
(Fieke Mus)
Hemus
 
04:38,5
 

Meisjes 14 1x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
93 4 Alkmaarsche
(Naomi Spaans)
Alkmaarsche
 
09:26,8
 

Meisjes 16 1X

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
6 1 Hoop
(Anne Fischer)
de Hoop
 
18:20,2
 
5 1 Eem
(Marilou Vlastuin)
De Eem
 
19:14,2
 

Meisjes 18 1X

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
27 1 Hoop
(Sara Papineau Salm)
de Hoop
 
17:33,2
 
29 1 Jason 1
(Julia van Campen)
Jason
 
17:35,5
 
26 1 Jason 2
(Marleen Mol)
Jason
 
18:17,0
 
28 1 Hemus
(Esmee Marlet)
Hemus
 
18:35,4
 

Dames 2x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
68 2 Hemus/Beatrix
(Nanette van Ditshuizen)
Hemus 08:13,1
08:13,1 (1) 
24:25,4 Baanrecord
16:12,3 (1) 
67 2 Eem
(Cobi van den Berg)
De Eem 09:17,3
09:17,3 (2) 
27:20,4
18:03,1 (2) 

Dames V 2x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
73 2 Breda
(Ilja Kok)
Breda 08:12,2
08:12,2 (2) 
24:21,1 Baanrecord
16:08,9 (1) 
69 2 Thyro/WillemIII
(Geertje Klok)
Thyro 08:07,8
08:07,8 (1) 
24:45,6
16:37,8 (2) 
70 2 Zwolsche
(Mariska Mulder)
Zwolsche 08:31,5
08:31,5 (4) 
25:13,5
16:42,0 (3) 
72 2 Thyro
(Ciska Heida)
Thyro 08:30,4
08:30,4 (3) 
25:19,3
16:48,9 (4) 
71 2 Hemus
(Ank Verrips)
Hemus 08:47,1
08:47,1 (5) 
26:48,9
18:01,8 (5) 

Heren 2x (*: Incl. 15 strafsec.)

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
120 5 Amstel/SkÝll
(Michiel Meerman)
de Amstel 15:23,7
15:23,7 (1) 
30:50,7
15:27,0 (1) 
121 5 Ossa
(Joost van der Vaart)
Ossa 16:03,9
16:03,9 (2) 
32:29,2 *
16:10,3 (2) 
119 5 Honte 1
(Collin Bohncke)
Honte 17:56,2
17:56,2 (3) 
34:13,9
16:17,7 (3) 
118 5 Honte 2
(Maarten Mooy)
Honte 17:58,1
17:58,1 (4) 
40:15,1
22:17,0 (4) 

Heren Veteranen 2x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
125 5 Eem
(Joost Hagens)
De Eem 15:27,8
15:27,8 (1) 
31:13,6
15:45,8 (2) 
124 5 Hemus/Krom
(Jan Overgoor)
Hemus 15:49,2
15:49,2 (2) 
31:43,1
15:53,9 (3) 
123 5 Beatrix
(Ted Paxton)
Beatrix 18:35,3
18:35,3 (6) 
33:18,1
14:42,8 (1) 
126 5 Daventria
(Gilles Boerlage)
Daventria 16:36,0
16:36,0 (3) 
33:24,3
16:48,3 (5) 
122 5 Hemus
(Jens Berlinicke)
Hemus 17:49,1
17:49,1 (5) 
33:46,6
15:57,5 (4) 
128 5 Dortsche
(Martin Wierenga)
Dordtsche 17:35,9
17:35,9 (4) 
34:48,6
17:12,7 (6) 
127 5 Ossa
(Simon Kloosterman)
Ossa 21:11,1
21:11,1 (7) 
41:52,2
20:41,1 (7) 

Jongens 14 2x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
98 4 Thyro
(Jurjen de Roest)
Thyro
 
07:18,6 Baanrecord
 
99 4 Tromp
(Sjors Stam)
Cornelis Tromp
 
07:32,3
 

Jongens 16 2X

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
21 1 Naarden
(Dirk van de Biggelaar)
Naarden
 
16:12,2
 
25 1 Pampus
(Guus Broekman)
Pampus
 
16:21,3
 
24 1 Alkmaarsche
(Jippe Kreuning)
Alkmaarsche
 
16:31,7
 
22 1 Weesp
(Daan Ekema)
Weesp
 
17:30,2
 

Jongens 18 2X

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
41 1 Tromp
(Jeroen Klein Holte)
Cornelis Tromp
 
14:49,8 Baanrecord
 
39 1 Weesp
(Ruben Pos)
Weesp
 
16:07,8
 
40 1 Daventria
(Niels Kasper)
Daventria
 
16:53,4
 

Meisjes 14 2x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
97 4 Hemus
(Lotte Doude van Troostwijk)
Hemus
 
08:52,3
 

Meisjes 16 2X (*: Incl. 15 strafsec.)

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
19 1 RIC
(Jasmijn Vervloet)
RIC
 
17:37,5 *
 
17 1 Pampus 2
(Manouck van der Knaap)
Pampus
 
18:08,3
 
18 1 Pampus 1
(Nienke Steensma)
Pampus
 
18:24,1
 
20 1 Hemus
(Jet Passchier)
Hemus
 
18:57,1
 

Meisjes 18 2X

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
37 1 Tromp/Naarden
(Lotte Pronk)
Cornelis Tromp
 
18:17,9
 
38 1 Hemus 1
(Rebecca Worner)
Hemus
 
22:38,9
 

Mix2x

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
45 1 Euros/Daventria
(Elise Steunebrink)
Euros
 
15:54,5
 
46 1 Daventria
(Floor Maten)
Daventria
 
16:10,6
 
47 1 Orca
(Lotte Heijs)
Orca
 
16:51,7
 
48 1 Orca 2
(Rosan Peters Sengers)
Orca
 
17:11,6
 

Heren Veteranen 4+ (*: Incl. 15 strafsec.)

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
129 5 Daventria
(Jan Koolenbrander)
Daventria 17:02,8
17:02,8 (2) 
33:57,6
16:54,8 (1) 
130 5 Hemus
(Jos Wassink)
Hemus 16:46,1
16:46,1 (1) 
34:33,2 *
17:32,1 (2) 

LTA 4+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
60 1 RIC/Geeuw/ZZV
(David Geuzebroek)
RIC
 
17:45,0 Baanrecord
 

Dames 4x+ (weesp is ingedeeld bij DV 4x+, wordt nog aangepast)

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
74 2 Jason
(Annelies Wind)
Jason 08:26,8
08:26,8 (1) 
25:12,9
16:46,1 (1) 
76 2 Ossa
(Carla Burger)
Ossa 08:56,5
08:56,5 (3) 
26:33,8
17:37,3 (2) 
78 2 Daventria
(Naomi Vijftigschild)
Daventria 08:52,4
08:52,4 (2) 
27:16,0
18:23,6 (3) 
75 2 Doorslag
(Diane van Dijk)
De Doorslag 09:11,7
09:11,7 (4) 
27:39,6
18:27,9 (4) 
77 2 Weesp
(MariŽtta van den Wijngaart)
Weesp 10:08,7
10:08,7 (5) 
30:19,2
20:10,5 (5) 

Dames V 4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
80 2 Hemus 2
(Kirsti Hammer)
Hemus 08:47,5
08:47,5 (1) 
26:26,3
17:38,8 (1) 
81 2 Hemus 1
(Monique van den Heuvel)
Hemus 09:39,0
09:39,0 (4) 
28:15,8
18:36,8 (2) 
79 2 Daventria
(Caroline Greving)
Daventria 09:26,0
09:26,0 (2) 
28:20,7
18:54,7 (4) 
82 2 Salland
(Petra Janssen)
Salland 09:29,8
09:29,8 (3) 
28:22,1
18:52,3 (3) 

Heren 4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
131 5 Ossa
(Rene Cnossen)
Ossa 18:52,5
18:52,5 (2) 
33:03,5
14:11,0 (1) 
132 5 Weesp
(Luitze Perk)
Weesp 16:28,0
16:28,0 (1) 
34:12,0
17:44,0 (2) 

Heren Veteranen 4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
134 5 Eem 1
(Henk van de Bunt)
De Eem 16:55,2
16:55,2 (5) 
30:44,9
13:49,7 (1) 
136 5 Eem 2
(Marco Reddingius)
De Eem 16:30,0
16:30,0 (2) 
33:12,9
16:42,9 (2) 
135 5 Viking
(Niels Eijsbroek)
Viking 16:49,6
16:49,6 (4) 
34:01,7
17:12,1 (3) 
133 5 Neptunus
(Roland Schouten)
Neptunus 16:43,9
16:43,9 (3) 
34:14,7
17:30,8 (4) 
137 5 Gouda
(Ben Wijtman)
Gouda 15:29,5
15:29,5 (1) 
35:02,2
19:32,7 (5) 

Jongens 14 4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
102 4 RIC 1
(Stijn Karst)
RIC
 
07:19,0
 
103 4 RIC 2
(Mikis van der Linden)
RIC
 
08:19,1
 

Jongens 16 4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
56 1 Pampus
(Patrick Sman)
Pampus
 
16:16,7
 
57 1 RIC
(Thijs Scholte)
RIC
 
16:19,1
 
55 1 Tromp
(Lukas ter Poorten)
Cornelis Tromp
 
17:33,5
 

Jongens 18 4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
63 2 Tromp
(Marius van Rosmalen)
Cornelis Tromp 07:25,0
07:25,0 (1) 
22:30,7 Baanrecord
15:05,7 (1) 
64 2 Hemus
(Bruno Montauban)
Hemus 07:32,5
07:32,5 (2) 
22:49,1
15:16,6 (2) 

Meisjes 14 4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
100 4 RIC
(Annemiek de Regt)
RIC
 
07:58,7 Baanrecord
 
101 4 Tromp
(Eileen Pluijm)
Cornelis Tromp
 
08:38,8
 

Meisjes 16 4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
52 1 Tromp 1
(Helga Emke)
Cornelis Tromp
 
16:16,9 Baanrecord
 
53 1 Wee/Naa/Goo
(Ashley Rijst)
Weesp
 
17:31,6
 
54 1 Tromp 2
(MariŽlle Bakker)
Cornelis Tromp
 
18:42,6
 

Bedrijfsacht

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
3 1 PRC
(PW Versluijs)
Hemus
 
07:57,6
 
1 1 Hoogevest
(Joep van den Berken)
Hemus
 
08:07,2
 
2 1 Gooise Scholen Federatie
(Collin de Bruin)
Cornelis Tromp
 
08:13,8
 

Dames 8x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
88 2 Eem
(Mennie van Twillert)
De Eem 07:55,2
07:55,2 (1) 
23:40,3 Baanrecord
15:45,1 (1) 

Heren 8+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
140 5 Gouda-combi 1
(Mark Emke)
Gouda 13:17,9
13:17,9 (1) 
27:35,3
14:17,4 (2) 
139 5 Tromp
(Bas Altorf)
Cornelis Tromp 13:52,0
13:52,0 (2) 
27:43,8
13:51,8 (1) 
138 5 Honte
(Berd van der Steeg)
Honte 15:32,8
15:32,8 (3) 
31:17,3
15:44,5 (3) 

Heren Veteranen 8+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
141 5 Vada
(Dick van Leeuwen)
Vada 15:04,2
15:04,2 (1) 
30:06,1
15:01,9 (1) 
142 5 Eem
(Tjeerd Kimman)
De Eem 16:14,3
16:14,3 (2) 
32:20,1
16:05,8 (2) 
143 5 Hemus
(Willem Beulink)
Hemus 16:18,7
16:18,7 (3) 
32:29,2
16:10,5 (3) 

Mix 8+ (Jason gediskwalificeerd wegens verkeerde samenstelling)

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
85 2 Jason
(N.N.)
Jason 06:59,7
06:59,7 (1) 
20:51,4 Baanrecord
13:51,7 (1) 
83 2 Argo 1
(Ann Magdalen Hegge)
Argo 07:19,8
07:19,8 (2) 
21:56,4
14:36,6 (2) 
86 2 Argo 2
(Bart Vos)
Argo 07:23,7
07:23,7 (3) 
22:32,5
15:08,8 (3) 
84 2 Tromp
(Rolf van Hes)
Cornelis Tromp 07:58,3
07:58,3 (4) 
23:52,3
15:54,0 (4) 
87 2 Hemus
(Sigrid Jansen)
Hemus 08:00,6
08:00,6 (5) 
24:30,6
16:30,0 (5) 

Aangepast H C2x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
106 4 Rijnmond
(Bob Magermans)
Rijnmond
 
10:12,7 Baanrecord
 

Aangepast C2x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
105 4 ZZV/ De Geeuw
(Yvonne Terpstra)
ZZV
 
10:08,2
 
104 4 Hemus/ Thyro
(Frans Wapenaar)
Hemus
 
11:44,2
 

Aangepast H C2+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
107 4 RIC
(David Geuzebroek)
RIC
 
09:01,3 Baanrecord
 

Heren C2x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
59 1 Hemus 2
(Johannes Battjes)
Hemus
 
20:22,3 Baanrecord
 
58 1 Hemus 1
(Joost van Asch)
Hemus
 
21:25,5
 

Dames C4X+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
44 1 Ossa
(Nancy van 't Hof)
Ossa
 
19:07,1
 
42 1 Daventria
(Gonny Tomassen)
Daventria
 
19:18,3
 
43 1 Hemus
(Annabel Engels)
Hemus
 
20:16,8
 

Heren C4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
51 1 Ossa 2
(Marcel Stal)
Ossa
 
16:40,2
 
49 1 Ossa 1
(Emmerink Michel)
Ossa
 
17:25,6
 
50 1 Doorslag
(Hans van Dijk)
De Doorslag
 
19:55,4
 

Jongens 18 C4x+

noheatploegverenigingtussentijd
interval
eindtijd
interval
62 1 Hemus 2
(Tommy van Solinge)
Hemus
 
18:38,3 Baanrecord
 
61 1 Hemus 1
(Philip van Engelen)
Hemus
 
19:40,3